O NAS

Kim jesteśmy? Damsko-męską ekipą w kuchni!  Oboje gotujemy, jedno gotuje-drugie zmywa, jedno gotuje-drugie degustuje, jedno gotuje i… zjada. Wszelkie kompilacje są u nas testowane, dozwolone i praktykowane :)

Dla kogo gotujemy? Gotujemy dla siebie, dla rodziny i dla dzieci. Obecnie nasza rodzina liczy 10 osób!

Gotować smacznie, prosto i zdrowo – to nasz cel. Dodatkowo nasze gotowanie uwzględnia alergie, ponieważ celiakia wymusiła w naszej rodzinie dietę bezglutenową. Aby wszystkim alergikom żyło się lepiej prowadzimy ten internetowy zeszyt przepisów bezglutenowych (i nie tylko, bo także czasami bez jajek, mleka, masła) 😉 Warto pamiętać, że dobrze skompilowany bezglutenowy posiłek jest tak samo wartościowy jak zwykłe danie, dlatego mamy nadzieję, że każdy znajdzie coś dla siebie :)

Prawidłowy instruktaż w czasie gotowania jest kluczem do sukcesu, dlatego staramy się dokładnie opisywać „dokonane” przez nas potrawy. Każde publikowane danie jest samodzielnie zrobione, zjedzone i sfotografowane :)

Pozostaje nam życzyć: Smacznego :)

2 thoughts on “O NAS

  1. Witam. Jestem pod wrażeniem Waszych przepisów. Mam pytanie czy można zakupić zbiór przepisów (np. książkę) ?

    • Dziękujemy bardzo :) niezwykle miło czytać takie słowa :) W obecnej chwili powstaje e-book, który będzie dostępny niedługo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*
*
Website